Poslední promítací den – pomalu finišujeme

Máme tady pátek a s ním poslední možnost podívat se na promítané filmy. Chopte se své šance za pačesy, ať pak nesmutníte, že jste stihli jenom samé pártošky.

Nevím, jak Vám, ale mně ZFF hrozně rychle utekl. Mám pocit, že jsem nic nestihla i přesto, že jsem byla skoro všude a docela mě mrzí, že už je to skoro pryč. Nicméně dneska se můžete v kině podívat na pár zajímavých filmů – resp. můžete jít klidně na všechny, ale to byste pak neužili nic jiného.

Ve 14:00  – GAC sál 6,  se promítá Izraelský film Otec a vypadá docela slušně. Já se moc těším na film Můj život jako pes, který bude v 15:20 v sálu 4. Na večer se musím rozhodnout mezi dvěma filmy – Ve špatné společnosti v 17:10 sál 2 anebooo Zářící hvězdy v 17:30 sál 4. Pak to asi vyhraje film Svítící les v sále 5 ve 20:30.

No a kdo nechcete být v tak krásný den jen v kině, skočte si do Tajemné laboratoře FT UTB, bude tam přednáška o výrobě kosmetiky Nobilis Tilia. Zní to zajímavě a když u toho budete, skočte se tam rovnou osladit palačinkami. Jsou mňamózní. Buďte v parku a užívejte si, ale ne moc, zítra nás čeká půlmaraton!

V letním kině pak hrají Dítě Bridget Jonesové, ale u toho asi úplně být nemusím. No tak šup, pojďme si to společně užít na maximum!