Sbohem a šáteček, 57. ZFF!

Ceny jsou rozdány, party proběhla, festival končí…Ne tak úplně, poslední den ZFF přece jen ještě něco nabídne a nebude toho zas tak málo.

Ve 14.00 a 16.30 proběhne projekce vítězných filmů v GAC, takže pokud si ještě naposledy chcete v rámci festivalu zajít do kina, určitě běžte. Jinak totiž bude dešní den hlavně o doprovodném a venkovním programu.

Největší akcí dne bude rozhodně 2. ročník festivalového půlmaratonu MONET+ Zlín 2017, kde nebudeme chybět ani my – Studentská unie UTB. Už protahujem svaly a rozehříváme se na naši štafetu. Závod startuje v 16.00 na náměstí Míru a pokud nejste zrovna sportovně založení, můžete přijít aspoň fandit, na náměstí pro vás bude připravený doprovodný program. V 18.00 tam zahraje dívčí folk-punková kapela Rózinky a v 19.00 proběhne slavnostní vyhlášení vítězů (už sepisuju děkovnou řeč.)

Ještě než ale vůbec borci vyběhnou, budete mít poslední možnost zajít si na grotesky do Šapitó. Začíná se v 15.00 a pěkně si tak můžete vyplnit hodinku čekání na start závodu.

K večeru nás čeká každodenní festivalová klasika – v koncertní zóně vystoupí ve 20.00 skupina Argema, ve 21.30 bude v letním kině Všechno nebo nic a od 23 hodin převezme žezlo v party stanu DJ Zloméná party.

Doufejme, že zůstane jen u toho názvu, a dnešek se obejde bez zlomené party nebo třeba zlomené nohy. Jediné přijatelné bude zlomení se večer u baru, takže nejpozději tam čao!