Slunce svítí, festival začíná – pojďme to omrknout!

Dnes je v plánu blíže nespecifikované toulání se po Zlíně, zmapování terénu festivalu a omrknutí situace. Nejsem typ člověka, co si vše plánuje a mé kroky jsou i pro mě dost nepředvídatelné. Jsou ale místa, která určitě nevynechám a můžeš mě na nich potkat.

Festivalová ulička

Touto ulicí chodím denně hned několikrát (ulička mezi nám. Míru a Zlínským zámkem), ale tento týden se nemusím dívat jen do nudných výloh obchodů. Ulička nabídne stánky partnerů festivalu včetně nějakého toho merche ZFF.

Zlínský zámek

V parku kolem zámku bude rušno. Je tady studio České televize, Gastro zóna, filmové workshopy a výstavy. Když sem zabloudíš, hlady neumřeš a ještě se u jídla budeš mít na co dívat.

Park Komenského – Divadelní zóna Pegas Nonwovens

Už včera při posedávání u Pštrosa jsem si nemohla nevšimnout, že i tady vyrostly moduly KOMA, stánky s občerstvením a můžeme zde najít výše zmiňovanou divadelní zónu. Park je velký a program bude více než nabitý.

Zahajovací ohňostroj

Ohňostroje máme rádi všichni a ten festivalový má vždy něco do sebe. Tentokrát si můžeš zahrát o zajímavé ceny. Stačí poznat, jaké filmové melodie k němu hrají a máš v kapse festivalový balíček.

Party stan

Od ohňostroje to je už jen pár kroků do Party stanu, který je samozřejmě taky třeba zmapovat. Barmanská show, horkovzdušný balón a nějaké ty beaty do dvou do rána.

Budu kroužit ulicemi Zlína až do večerních hodin, tak sleduj mé kroky na instagramu #SUnaZFF #AnetNaZFF