Středeční pofel in da park Komenského

Ačkoliv Golden Apple Cinema a další festivalová místa nabízejí bohatý program, máloco se vyrovná travnaté ploše parku Komenského se dvěma divadelníma stage, žvancem a pivem na dosah. Harmonogram šestého dne Zlín Film Festivalu je nabitý, za zmínku ale stojí zejména tři věci: VITAR show s Michalem ze školky, Biograf a Večerní kabaret: JAZZZUBS. 


Michal Nesvadbakterý si vybudoval zářnou kariéru působením v Kouzelné školce za ústavičného motání pestrobarevné lepicí pásky do všemožných tvarů, zítra vystoupí v 16:00 na Velké stage Divadelní zóny Pegas  Nonwovens. Je úplně irelevantní, že je vám více než 8 let, Kouzelná školka je prostě srdeční záležitost a Michal, na rozdíl od Dády Patrasové stále zachovalý, a jeho lepicí páska jsou prostě boží. Sami si připomeňte, jakej je to pán.

 


Stejně jako každý festivalový den i zítra proběhne ve 20:30 ve stanu v parku Biograf, pásmo legendárních němých grotesek doprovázené živou hrou na klavír. A legendou těchto legendárních grotesek není nikdo jiný, než Charlie Chaplin, jehož šest milionů grimas dokáže povědět příběh lépe, než jakékoliv množství slov. Což je mimochodem zhruba o šest milionů grimas více, než použil Josh Brolin aka Cable v novém Deadpoolovi.


Do třetice všeho totálně famózního se můžete ve 21:30 těšit na Večerní kabaret JAZZZUBS, „extravagantní dixielandovou kapelu“, která rozehraje Malou stage Divadelní zóny Pegas Nonwovens. Jazzové tóny nástrojů této party postarších pánů muzikantů jsou přesně tím pravým, co vás pohladí na srdíčku, jak budete usrkávat poslední pivko před odchodem na zvěrstva v Party Stanu. Ne, netvrďte mi, že tam neskončíte, všichni víme, jak to chodí.

Napsat komentář