Zlín Film Festival je za odměnu

Za pár dní bude Zlín opět centrem kinematografie. Filmový festival se letos pořádá po 58. a jedná se o nejstarší akci pro děti a mládež tohoto druhu. Kdo navštívil předchozí ročníky, ví, že jde o týdenní non-stop kulturní program, který pohlcuje celý Zlín a nemá ve Zlínském kraji konkurenci. Ať už tě zajímají DJ’s, festivalové párty, koncerty, filmové projekce nebo finanční podpora audiovizuálních projektů, je tady tenhle blog, který tě Zlín Film Festivalem provede.

Aby jsi se neztratil ve více než 350 filmových projekcích, které ve Zlíně proběhnou, nebo více než 200 položkách doprovodného programu, je tady Studentská unie UTB (SU UTB jako SUnaZFF, chápej), která bude před festivalem a v době jeho konání tvůj průvodce. Na blogu, Instagramu a Facebooku přiblížíme filmové tvůrce, upozorníme na drahokamy v programu a objevíme místa ve Zlíně, která jsou po zbytek roku uzavřená.

Zlín Film Festival se otevírá 25. května a ať už navštívíte některý z workshopů, tvůrčí dílny, tančení v ulicích, nebo koncert, sdílejte nám svoje zážitky pod hashtagem #sunazff, tak jako to budeme dělat my. Akademický rok je u konce a těžko by se hledal lepší způsob, jak začít léto. Velká část programu je zdarma a tam, kde je potřeba si koupit filmpas, to stojí za to. My se každopádně těšíme a víme, že Zlín Film Festival bude SUper. Sledujte nás a uvidíte sami :-))

Facebook   Instagram

Napsat komentář